Установка ГБО в Павлограде

6 автосервисов и 17 отзывов
Удобный поиск. Адреса автомастерских на карте Павлограда, телефоны, цены.
найдено 6 автосервисов
 • "ЦЕНТР ГАЗА" ул. Днепровская, 172б
  Открыто (09:00 - 18:00)
  0 отзывов
  Центр Газа предлагает полный комплекс услуг по установке, настройке и сервисному обслуживанию газобаллонного оборудования, а также ремонт и продажу комплектующих. Предоставляем необходимые документы для регистрации газобаллонного оборудования. ГАРАНТИЯ и КАЧЕСТВО Наличный и безналичный расчет. Предлагаем самые лояльные цены на оборудование, так как напрямую сотрудничаем с ведущими мировыми производителями ГБО.
  Открыто (09:00 - 18:00)
 • Эвакуатор Автосервис СТО Павло... вул. Дніпровська, 334а
  0 отзывов
  ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС Ми використовуємо професійне обладнання та інструменти Ми знаємо усі тонкощі сервісного обслуговування - полагодимо що завгодно Ми гарантуємо якість виконаних робіт Ми працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами Ми любимо наших клієнтів і створили для них програму лояльності Drive2U
 • СКАТ ул. Игоря Плосконоса, 1а
  0 отзывов
  Работаем круглосуточно и без выходных. Всегда готовы прийти вам на помощь в любой ситуации и в любом месте. У нас есть выезд на место поломки!
 • автогазовое ProСТОgas ул. Шевченко, 91
  1.0 1 отзыв
  Отвратительно!Рабочие вобще не понимают,что делают,начитались интернета и газ на машины ставят!!!Обходите стороной!!
 • ГБО на ваше авто ул. Советская 51
  2.0 2 отзыва
  Саша Део Ланос по моему ты куда не обратишся везде плохо и к томуже все твои отзывы полная чушь
 • СТО ул. Днепровская 88
  Открыто (круглосуточно)
  2.9 14 отзывов
  Добрий день ,хочу залишити відгук про це СТО. Навіть не знаю з чого почати писати. Машину пригнали на сервіс 19 жовтня,а забрали 6 лютого,три з половиною місяці вона простояла на сто. Саме простояла, машина потребувала ремонту двигуна,майстер навіть не розібрав його, сказав що потрібно замінити на новий. Придбали двигун,відправили на сервіс,замінили його лише через три тижні,і почалися качелі,машину до ума не довели,стало протікати масло,адміністратор наполягав щоб її в такому стані забрали. Щоб ви розуміли, заміна двигуна ,тобто робота майстра обійшлася 16000) . З горем пополам вони щось зробили, сьогодні забрали авто, акумулятор за цей період що вона стояла розрядився,в дорозі машина закипіла. А найбільш що вражає так це те ,що ця машина наших захисників,і вони три місяці оббивали поріг цьому сто. Люди,обходьте десятою дорогою це СТО і адміністратора Пашу.
  Открыто (круглосуточно)
Удобный поиск. Адреса автомастерских на карте Павлограда, телефоны, цены.