СТО АВТОКОНДИЦІОНЕР

Описание

ДІАГНОСТУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА АВТОКОНДИЦІОНЕРА!!!
Послуга стосується перекачування (заповнення) системи кондиціонування у всіх автомобілях - в цілому, там де знаходиться хлодоген R 134А (близько 90% автомобілів має меншу кількість хладогенту). Природні втрати хладогенту в рік складають 10-15% при справній системі, а при відсутності 50% хладогенту кондиціонер взагалі перестає працювати. Втрати різниці між необхідною кількістю газу в системі і кількістю газу, що в даний час знаходиться в системі, яка викачується станцією буде видно на роздроуківці.
ПАМ'ЯТАЙТЕ!!! Ніхто на око не може сказати на 100%, скільки є хладогену в системі, тільки станція після відділення хладогенту від масла і води, може 99% підтвердити фактичний стан його.
ПОСЛУГА надається сучасною професійною станцією для обслуговування системи кондиціонування, яка є повністю автоматизованою і здатна цілком самостійно виконати діагностику і профілактику системи кондиціонування.

Виды работ

Промывка системы охлаждения Замена помпы Капитальный ремонт двигателя Сварка меди, алюминия, нержавейки Замена масла и технических жидкостей Ремонт турбин Бронирование лобовых стекол Ремонт легковых автомобилей Ремонт кондиционеров Ремонт печек Компьютерная диагностика Диагностика тормозной системы Ремонт дизельных двигателей Заправка автокондиционеров Автозапчасти Замена жидкости сцепления Замена подшипника ступицы Ремонт двигателя Сварка Замена воздушного фильтра Установка эмулятора лямбда датчика Замена рулевых наконечников продольной тяги рулевого управления Заправка и ремонт кондиционеров Замена термостата Замена натяжного ролика генератора Промывка внутренних полостей системы кондиционирования Замена ступичного подшипника Замена сцепления Замена сайлентблоков Аренда автобагажников (автобоксов) Замена топливного фильтра Слесарный ремонт Диагностика двигателя Промывка радиаторов печек Ремонт системы охлаждения Восстановление турбокомпрессоров Замена фильтров Регулировка клапанов Установка защиты двигателя Диагностика кондиционеров Замена тормозного барабана Ремонт микроавтобусов (бусов) Ремонт подвески Замена тормозного диска Зарядка аккумуляторов Ремонт микроавтобусов Замена вилки сцепления Замена ведомого диска сцепления Замена рулевых наконечников поперечной тяги рулевого управления Замена рабочего цилиндра сцепления Ремонт ходовой Продажа турбин Ремонт радиаторов Замена подвесного подшипника Замена салонного фильтра Замена теплообменника Ремонт дизельных турбин Ремонт трубок высокого давления Диагностика ходовой Замена масляного фильтра Продажа смазочных материалов Замена ремня ГРМ Замена расходников (свечи, колодки) Увеличение дорожного просвета Реставрация турбин Ремонт GDI двигателей Замена тормозной жидкости Замена фильтра ГУР Экспресс замена масла Замена троса сцепления
 • Ольга на Рено меган 3 16.07.2020
  Время визита: 16.07.2020
  Накінець зремонтували мені автокондиціонер.обїздила цілий Львів ніхто не хотів братись. тому що багато роботи .Велика подяка сервісу а додатково майстру Ігору.
 • Андрій на ремонт меншин 3 16.07.2020
  Время визита: місяць тому
  хороший сервіс з кваліфікованими працівниками, мав проблему з тим що пропадає фронту, на декількох сервісах сказали що причина в трубці яку ніхто не хотів ремонтувати через складність роботи ,а тут швидко діагностували і швидко зробили ,проблема була у трубці що іде від радіатора до салону.Прекордний майстер Володя.
 • Петро 14.06.2019
  Время визита: 14.06.2019
  Попередньо передзвонив, розказав яка проблема. Сказали приїхати на діагностику. Приїхав, дочекався своєї черги. Там молодий хлопчина (орієнтовно 18 років) бігає до всіх авто, а старший майстер між іншими водія "язиком таляпає". Хлопчина його просив 2 рази підійти до моєї машини, а він поки все не розкаже НЕ може підійти. Прочекав 15-20 хв, поки він виговорився... Підійшов до мого авто, я розказав проблему. Потім він мені говорить що нічого продіагностувати не може і що я сам маю діагностувати, бо в нього дочка у 18 років може сама діагностувати.... Тобто вийшло що я йому заплатив за діагностику, чекав поки він виговориться і розкаже мені що вміє його дочка... Взагалі ніякої поваги до клієнтів. Нікому не рекомендую.
  Ответ Ольга 07.07.2019
  На жаль, нерозуміння клієнтом ситуації, вилилося в негативний відгук Клієнт приїхав в червні, коли температура повітря була біля 30, звичайно, що в цей період, як і протягом усього літа неймовірно великі черги, і майстер працює з клієнтами лише в порядку черги, без виключень, що звичайно не подобається деяким клієнтам.. Коли підійшла черга, майстер вислухав скарги, провів огляд, заявлені клієнтом скарги на момент огляду автомобіля не підтвердились, оскільки кондиціонер працював без перебоїв. Майстром була надана консультація, що діагностика виявляє поломки лише при їх наявності, а на той момент все працювало добре.
 • Андрій на Renault Logan 16.08.2018
  Время визита: 15.08.18
  Якісне обслуговування, адекватна ціна. Рекомендую.
 • Андрій на Пежо 18.06.2018
  Время визита: 16,06,2018
  Швидко якісно недорого. Рекомендую!!!!!!
 • Время визита: 29.05.2018
  Хороший майстер, адекватні ціни, рекомендую!!!
 • Время визита: 10.03.2017
  Перестав холодити клімат....Заіхав,майстер глянув,нема хладогенту....одна машина стояла назаправці,майстер витягнув другу заправку...все заправив,показав,розповів...Приємна людина,дав поради....після закачування,із-за компрессора,тиск був на мінімумі...майстер не полінився,знову все викачав,і закачав...після того тиск прийшов в норму.Рекомендую,як чесну людину,яка не гониться на грішми і робить на совість
 • Володимир на Geely MK 12.07.2016
  Время визита: 12.07.2016
  Задоволений повністю. Подзвонив в 17:15 і в той же день в 17:30 мою машинку вже оглядали. Я вважав, що там лише заправити, але провівши діагностику, виявили витікання, знайшли джерело, все виправили, заправили. Все працює відмінно. Відношення до клієнта, оперативність, відповідальність! Рекомендую!