Антикорозійна обробка у Броварах

4 автосервіси и 406 відгуків
Зручний пошук. Адреси автомайстерень на карті Броварів, телефони, ціни.
знайдено 4 автосервісів
 • Дарница-1 ул. Степана Бандеры (Димитрова), 119
  Відкрито (09:00 - 19:00)
  4.8 405 відгуків
  Тупо бариги, навчилися генерувати позитивні відгуки в інтернеті і на цьому все. Машину обслужили погано, тормозні колодки не вставили, а забили в супорта без пластин (ну якщо ти бачиш, що потрібно зробити профілактику супортам, то набери і скажи), які замилили і не повернули. На запчастинах зазор, що можна дві запчастини купити. Всі машини називають коритами і так їх і чинять. Внутрішні панелі забруднили масляними плямами.
  Відкрито (09:00 - 19:00)
 • Укр-Трейдинг ул. Киевская, 227/1
  3.0 1 відгук
  Ремонтував на данному сто систему випуску,за одне вирішив замінити мастило та фільтр.Ціни середні,неможна сказати що дешево,але й не дорого.На станції працює дружній універсальний колектив.Ремонтом залишився задоволений,будуть проблеми неодмінно завітаю до них знову,пану Андрію окреме дякую за гостинність.
 • АвтоСТО Сергея Москаленка, 16
  0 відгуків
  Диагностика и оценка стоимости работ бесплатно.Честный качественный ремонт ремонт авто по минимальным ценам. Услуги: Ремонт кузова: пескоструй.сварка.рихтовка. востановление геометрии на стапеле.покраска.порошковая покраска.полировка Изготовление порогов, усилителей и других деталей из прочного металла. Ремонт двигателей, коробки передач Ремонт ходовой. Замена деталей
 • Автосервис Тормаш ул. Сергея Москаленка, 16
  0 відгуків
  Полный комплексный ремонт кузова автомобиля любой сложности. цены индивидуально. очистка ржавчины песком
Зручний пошук. Адреси автомайстерень на карті Броварів, телефони, ціни.